پرش لینک ها

مسابقه بهترین تریدر

کریپتو ماراتن

آزمونی برای استقامت، تمرکز و استراتژی، بسیار شبیه به یک مسابقه ماراتن با مسافت طولانی و یک جایزه هیجان انگیز!

مهلت ثبت نام تا 26 خرداد ۱۴۰2

شرایط ثبت نام

ثبت نام برای همه تریدرها مجاز است. برای شرکت در رقابت باید سابقه معامله در بازار ارز دیجیتال با بازدهی مثبت داشته باشید و داشتن یک حساب صرافی کوکوین برای شرکت در ماراتون الزامی‌ست. برای نظارت دارایا بر صحت معاملات و همچنین نمایش در جدول رده بندی ماراتن، تریدرها ملزم به ارسال API حساب کوکوین خود به دارایا هستند

برگزار کننده

دارایا، اولین کپی تریدینگ ایرانی با بیش از ۸ میلیون دلار سرمایه تحت مدیریت، زیر نظر پارک علم و فناوری دانشگاه شریف، افتخار میکند که راهی آسان برای سرمایه‌گذاری شفاف و سودده ایجاد کرده‌ است.

مسیر ماراتن

کریپتو ماراتن از 27 خرداد 1402 شروع می‌شود و تریدرها در حساب کوکوین خود شروع به معامله میکنند. در طول ماراتن نکات معاملاتی از سوی کارشناسان دارایا به تریدرها منتقل می‌شوند و جلسات مجازی که شرکت‌کنندگان می‌توانند با یکدیگر و کارشناسان دارایا تعامل داشته باشند برگزار می‌شود. ماراتن دو هفته بعد از شروع در تاریخ 10 تیر 1402 اتمام می‌یابد.

ترید کنید، برنده شوید!

با شرکت در ماراتن، نام شما در میان سایر رقبا در جدول رده بندی به همراه عملکرد معاملاتی‌تان ثبت خواهد شد و جوایز زیر به بهترین تریدرها داده می‌شود.

20% از سود سبد گردانی سرمایه 40 هزار دلاری

با فرض 10% سود ماهانه، 800 دلار در ماه

20% از سود سبد گردانی سرمایه 20 هزار دلاری

با فرض 10% سود ماهانه، 400 دلار در ماه

20% از سود سبد گردانی سرمایه 10 هزار دلاری

با فرض 10% سود ماهانه، 200 دلار در ماه

این سرمایه در شروع به برندگان تخصیص داده خواهد شد و همچنین و در صورت داشتن عملکرد مناسب، سرمایه تحت مدیریت شما تا 200,000 دلار افزایش خواهد یافت.

در کنار بهترین ها رشد کنید!

حتی اگر در بین 3 نفر اول نبودید، در کنار سایر تریدرهای دارایا در کامیونیتی تریدرکلاب عضو شوید و با انجام معاملات مثبت در جدول رده بندی رتبه‌تان را ارتقاء دهید! اگر بودن در کنار سایر تریدرها، به اشتراک گذاری استراتژی ها و اخبار مفید و جذب سرمایه برای مدیریت و دریافت درصد از سود آن برای شما جذاب است، تریدرکلاب برای شماست.

با ورود به ماراتن 200 امتیاز مثبت بگیرید و کار خود را شروع کنید! نفر اول مسابقه به استاد ترید، نفر دوم به تریدر خبره و نفر سوم به تریدر حرفه ای ارتقاء داده میشوند.

رنک

محدوده امتیاز

مدیریت سرمایه

تریدر تازه کار

300 - 800

2000 دلار

تریدر حرفه ای

800 - 2,000

10,000 دلار

تریدر خبره

2,000 - 5,000

20,000 دلار

استاد ترید

5,000 - 15,000

40,000 دلار

پرو تریدر

15,000 - 40,000

100,000 دلار

تریدر افسانه ای

+ 40,000

+ 200,000 دلار

در کریپتو ماراتن ثبت نام کنید!

ثبت نام برای همه تریدر ها آزاد است. بعد از ثبت نام، منتظر تماس ما باشید!

مرحله اول (الزامی)

در چه بازارهایی فعالیت داشتید؟الزامی
مهارت های جانبی

مرحله دوم (پاسخ به این سوالات در ارزیابی شما تاثیر مثبت دارد)

در ماراتن شرکت کنید 🏃 و در حساب خود به ترید روزمره‌‎تان ادامه دهید 📈

با ثبت عملکرد مثبت 💰 در جدول رده بندی، رشد کنید و پروموت شوید 🌟

سرمایه برای مدیریت جذب کنید و با دریافت درصد از سود ساخته شده، روی معاملات خود اهرم مثبت بگیرید 🤑

از زبان تریدرهای دارایا بشنوید

اگه واقعا میتونی سود کنی، بهترین جا برات دارایاست

مصطفی جدیدی، تریدر ارشد، درباره دارایا می‌گوید "اولین و بزرگترین کپی تریدینگ ایرانی با 8.7 میلیون دلار سرمایه تحت مدیریت، تنها جایی بود که میتونستم تا 500 هزار دلار سرمایه داخلی و خارجی رو مدیریت کنم"

سوالی دارید؟

ما همیشه برای پاسخگویی به سوالات شما آماده‌ایم!

شما میتونید هر مبلغی رو بالاتر از 300 دلار برای شروع اختصاص بدید اما در نظر داشته باشید که سرمایه دریافتی از دارایا برای مدیریت، متناسب با سرمایه اولیه‌ایه که باهاش شروع کردید

پلتفرم ما هر دونوع معاملات (اسپات/فیوچرز) رو ساپورت می‌کنه. شما می‌تونید متناسب با شخصیت تریدریتان یک نوع از معاملات را انتخاب کنید.

درآمد تریدر شامل ۲۰% سودی هست که برای سرمایه تحت مدیریتش میسازه. فرض کنید یک سبد ۵ میلیاردی به تریدر متصله، اگر تریدر بتونه فقط ۱۰ درصد سود بسازه، ۱۰۰ میلیون تومن درآمد داره!

با توجه به عملکرد تریدرها این عدد متفاوته. اما دارایا میتونه از ۱۰۰ میلیون تا ۳۰ میلیارد تومان رو برای مدیریت به هر تریدر بده

بعد از اینکه خودتون رو به ما معرفی کردید و API حسابتون رو برای ما فرستادید، وارد یک دوره اعتبار سنجی میشید و بعد از با موفقیت گذروندن این دوره، تریدر دارایا میشید.

معلومه که اره...😎
در شرایط فعلی که بازار بات‌های معاملاتی بخاطر عملکرد خوبشون خیلی داغ شده، شما می‌تونید برترین الگوهای معاملاتی ایرانی و بین‌المللی رو در پلتفرم دارایا پیدا کنید و معاملاتشان را کپی کنید.

برای قهرمانی
آماده ای؟