بازدهی 107 درصدی دارایا در 9 ماه گذشته

اگه میخوای 3 برابر دلار سود کنی شروع کن

🔔 فرصت استثنایی سرمایه گذاری

سرمایه گذاری دلاری در دنیای کریپتو

چه اتفاقی برای بیت‌‌کوین خواهد افتاد؟ روند صعودی یا نزولی؟

تحلیل تکنیکال (هفته دوم آذر)

weekly crypto news

از زیر و بم کریپتو با خبر شوید!

تحلیلگر:  عمار عبادی

رمزارز:  BTC

تایم فریم:  4 ساعته

قبل از شروع حرکت صعودی به سمت 17000، بیتکوین سطح حمایتی 16000 رو انگالف کرده و در حال حاضر با توجه به برخورد به سطح مقاومتی 17300 (FO) و همچنین الگوی اندینگ چنل به همراه واگرایی منفی مستعد ریزش شارپ به سمت حمایت 15800 میباشد.

تحلیلگر:  درسا آشینه

رمزارز:  BTC

تایم فریم:  یک ساعته

در این تایم فریم بیت کوین يك الگوي rising wedge تشكيل داده است  که در كوتاه مدت انتظار يك ريزش ٤-٥ درصدى رو دارم.

تارگت اول ١٦٧٠٠

تحلیلگر:  پدرام برقعی

رمزارز:  BTC

تایم فریم:  4 ساعته

اگر چارت بیت کوین را در تایم فریم 4 ساعته با استفاده از الگوهای کلاسیک برسی کنیم ، می‌بینیم از کانال رنج خود خارج شده و در حال کف سازی در محدوده ی سقف کانال میباشد. در صورت تثبیت می‌تواند تا محدوده ی 18000 رشد کند . در صورت رشد تا این محدوده الگوی کانال متقارن را اجرا خواهد کرد .

در غیر این صورت با شکست محدوده 16600 می‌تواند به کف کانال قبلی خود یعنی محدوده ی 15600 بازگردد.

تحلیلگر:  علیرضا ادهم

رمزارز:  BTC

تایم فریم:  هفتگی

برای بیت کوین در تایم هفتگی انتظار رشد تا ۱۷۶۱۰ و واکنش به سمت پایین را دارم. همچنین اعدادی که منتظر واکنش هستم ۱۸۱۲۰و کمی بالاتر است که با توجه به طلاقی با خط روند چند ماهه ما میتوانیم انتظار واکنش خوب به پایین را داشته باشیم که اگر بخواهد روند صعودی نیز شکل بگیرد با شکست تست و ادامه حرکت از این خط روند خواهد بود اما در کل من صعود را در کوتاه مدت و نزول را در بلند مدت میبینم.

تحلیلگر:  علیرضا ادهم

نماد:  شاخص دلار و شاخص ۵۰۰ شرکت برتر آمریکا

از اوایل سال ۲۰۲۲ که شاخص دلار جهانی شروع به قدرت گرفتن کرد مقاومت های بسیاری رو پشت سر هم جا گذاشت و روندی تقریبا ۹ ماهه رو به سمت بالا داشت. روندی که اخر ها کم کم خسته کننده شده بود. ریزش شاخص دلار در موج اول با قدرت گرفتن بیت کوین همراه شد و این روند همینطور میتوانست ادامه پیدا کند تا اینکه ماجرای صرافی اف تی ایکس این همبستگی را به هم زد.

تحلیل من روی شاخص دلار و شاخص ۵۰۰ شرکت برتر آمریکا نشان میدهد که بورس آمریکا نزدیک مقاومت های نسبتا قوی هست که میتوانیم واکنش روی پایین را از آن ببینیم. به همین نسبت شاخص دلار هم نزدیک حمایت خود یعنی ۱۰۳ تا۱۰۵ است که انتظار میرود طبق نقشه ما عمل کنند.

شاخص بورس آمریکا نیز در حال شکل دادن یک کنج صعودی است که ذات این الگو نزولی است و با توجه به  وجود مقاومت رو به روی آن و نبود دلیل فاندامنتال کافی بعید است قدرت صعود داشته باشد. این اعداد هم برای بورس آمریکا هم برای بیت کوین از نظر زمانی و هم از نظر مکانی هم خوانی زیادی در چارت دارند.

بازدهی 107 درصدی دارایا در 9 ماه گذشته

اگه میخوای 3 برابر دلار سود کنی شروع کن

🔔 فرصت استثنایی سرمایه گذاری

سرمایه گذاری دلاری در دنیای کریپتو

آخرین مقالات منتشر شده

تماس با ما

آدرس: خیابان آزادی، ضلع غربی دانشگاه شریف، کوچه صادقی، پلاک ۲۹، ساختمان پارک علم و فناوری دانشگاه شریف، طبقه 4، واحد 8

دارایا همراه مالی شما

ما بر این باوریم که در شرایط ‏تورمی، سرمایه‌گذاری مزیت نیست بلکه یک ضرورت است. دارایا افتخار می‌کند که به‌عنوان اولین پلتفرم ‏کپی‌تریدینگ ایرانی، راهی مطمئن برای سرمایه‌گذاری آسان ایجاد کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دارایا می‌باشد.