بازدهی 107 درصدی دارایا در 9 ماه گذشته

اگه میخوای 3 برابر دلار سود کنی شروع کن

🔔 فرصت استثنایی سرمایه گذاری

سرمایه گذاری دلاری در دنیای کریپتو

سال 2022، سالی پر از اتفاقات ناگوار برای بازار رمزارز ها

تحلیل داده‌های درون شبکه (هفته اول آذر)

وضعیت کلی

بیت کوین پس از چند هفته پر هرج و مرج به تثبیت ادامه داد و در محدوده قیمتی کوچکی معامله شد که کمی بالاتر از 16 هزار دلار بودد. با ارام شدن شرایط پس از فروپاشی FTX، واکنش کلی دارندگان بیت کوین آرام تر شده است. 

یک سوال کلیدی این است که آیا فروش اخیر را می‌توان بهتر به عنوان ادامه روند نزولی توصیف کرد یا شاید عاملی برای تغییر روانی عمیق‌تر در بین سرمایه‌گذاران باشد.

weekly crypto news

از زیر و بم کریپتو با خبر شوید!

فرصت مناسب برای خرید؟

ما می‌توانیم با استفاده از میزان روند انباشت(ابی) و توزیع(قرمز) بر اساس گروه کیف پول، نهادهای خاصی را که در آن شرکت می‌کنند، تجزیه کنیم.

بررسی نمودار زیر نشان می‌دهد که تقریباً همه گروه‌ها پس از اتفاقات اخیر قیمت به سمت انباشت تغییر جهت داده‌اند. این موضوع سیگنالی از فرصت خوب برای خرید به ما میدهد.

در دوره‌های مشابه‌ای این انباشت گسترده را میتوان دید.

سرمایه‌گذاران جدید تحت فشار

یکی از رویدادهای ثابتی که تحریک کننده بازگشت روند به بازار صعودی است، تحقق چشمگیر زیان است، زیرا سرمایه گذاران تسلیم می شوند.

نوامبر چهارمین رویداد بزرگ تسلیم در تاریخ را به خود اختصاص داده است که زیان 7 روزه 10.16 میلیارد دلاری را ثبت کرده است. این 4.0 برابر بزرگتر از اوج در دسامبر 2018 و 2.2 برابر بزرگتر از مارس 2020 است.

جمع بندی و نتیجه‌گیری

  • سقوط FTX یکی از بزرگترین رویدادها در تاریخ بیت کوین است و میلیاردها دلار از سرمایه کسانی که ضرر کرده‌اند را خارج کرده است. بازار در درجه ای از رکود قرار دارد و احتمالاً برای هضم کامل نوسانات اخیر به زمان نیاز دارد.
  • با این حال، این اتفاقات شباهت های زیادی به تاریک ترین نقاط در طول بازار نزولی 2018 دارد. زیان محقق نشده فعلی که توسط عرضه سکه فعال معامله می‌شود، عملاً در پایین‌ترین حد خود قرار دارد و تنها با پایین‌ترین نقطه چرخه‌های نزولی 2015 و 2018 رقابت می‌کند.
  • در چنین شرایط پر هرج و مرجی تا امروز، عزم دارندگان بیت کوین در طول سال 2022 به شدت مورد آزمایش قرار گرفته است. به طوری که تقریبا هیچ سابقه مشابه‌ای وجود ندارد.

بازدهی 107 درصدی دارایا در 9 ماه گذشته

اگه میخوای 3 برابر دلار سود کنی شروع کن

🔔 فرصت استثنایی سرمایه گذاری

سرمایه گذاری دلاری در دنیای کریپتو

آخرین مقالات منتشر شده

تماس با ما

آدرس: خیابان آزادی، ضلع غربی دانشگاه شریف، کوچه صادقی، پلاک ۲۹، ساختمان پارک علم و فناوری دانشگاه شریف، طبقه 4، واحد 8

دارایا همراه مالی شما

ما بر این باوریم که در شرایط ‏تورمی، سرمایه‌گذاری مزیت نیست بلکه یک ضرورت است. دارایا افتخار می‌کند که به‌عنوان اولین پلتفرم ‏کپی‌تریدینگ ایرانی، راهی مطمئن برای سرمایه‌گذاری آسان ایجاد کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دارایا می‌باشد.