بازدهی 107 درصدی دارایا در 9 ماه گذشته

اگه میخوای 3 برابر دلار سود کنی شروع کن

🔔 فرصت استثنایی سرمایه گذاری

سرمایه گذاری دلاری در دنیای کریپتو

روزهای آرام اما مطمئن رمزارزها

تحلیل داده‌های درون شبکه (هفته سوم آبان)

وضعیت کلی بیت‌کوین

پس از چهارمین افزایش متوالی نرخ بهره در ایالات متحده ، یک عقب‌نشینی کوچک در شاخص دلار رخ داد که به سهام‌های جهانی فرصت کوتاهی برای استراحت داد و قیمت بیت کوین هم یک افزایش نسبتاً کوچک به سمت بالا را تجربه کرده است.

weekly crypto news

از زیر و بم کریپتو با خبر شوید!

افزایش میزان هولدرها

موجودی بیت‌کوین‌های که کمتر از 6 ماه نگهداری می‌شوند از ماه می 2022 در حدود کمترین مقدار خود قرار دارد که بر میزان هولد کردن در شرایط فعلی تاکید دارد.

بررسی حجم نقل و انتقال بیت کوین

با بررسی حجم نقل وانتقالات انجام شده توسط شبکه بیت کوین در هر روز، با کاهش قابل توجهی از سقف 13 میلیارد دلار در روز (از ژانویه تا مه 2021) به کمتر از 3 میلیارد دلار در روز مواجه می‌شویم. (حدود 77درصد کاهش)

با این حال، ما شروع به دیدن نشانه‌های اولیه تثبیت کرده‌ایم، و شاید افزایش حجم روزانه نسبت به پایین‌ترین مقدار در ماه سپتامبر، اکنون بین 3 تا 4 میلیارد دلار در روز در نوسان است.

محدوده‌ای برای ایجاد کف قیمتی جدید برای بیتکوین؟

معاملات از 0 دلار تا 10 هزار دلار از 430 میلیارد دلار در روز در ژانویه 2021 به 220 میلیارد دلار در روز در حال حاضر کاهش شدیدی داشته است که کاهش 49 درصدی را نشان می دهد. با این وجود، می‌توانیم نشانه‌های اولیه تثبیت را در سهم حجم انتقال از سوی این نهادهای کوچک‌تر مشاهده کنیم، که تمایل دارند به سرعت و زودهنگام به ظهور یک صعود صعودی واکنش نشان دهند.

این اتفاق در دوره شکل گیری کف سال 2018 نیز وجود داشت.

جمع بندی و نتیجه‌گیری

  • هولدرها همچنان در حال خرید بیت‌کوین های جدید هستند و آنهارا به کیف پولشان واریز میکنند بطوریکه دارایی آنها در حال رسیدن به ATH جدید است که این موضوع به طور بالقوه نشان دهنده اوج قدرت هولدرها است و انگیزه برای تحقق سود شروع به رشد می کند.
  • از آنجایی که هولدرها تلاش می‌کند تا قیمت پایین را حفظ کند، این دارندگان کوتاه‌مدت هستند که باید وارد عمل شوند و سرمایه‌شان را به سیستم تزریق کنند تا به تثبیت سطوح کلیدی کمک کنند. این امر با تغییر ساختاری در فعالیت Mempool و همچنین افزایش فعالیت از سوی نهادهای کوچک مشهود است، زیرا تقاضا برای تأیید تراکنش و استفاده از شبکه به آرامی رشد می‌کند.
  • با وجود شرایط بی سابقه در بازارهای جهانی، ساختار پرایس اکشنی بیت‌کوین مشابه چرخه‌های قبلی باقی مانده است، زیرا قیمت‌ها هم به سمت قیمت تمام شده بازار و هم بر مبنای هزینه نگهدارنده کوتاه‌مدت حرکت می‌کنند. واکنش به این سطوح کلیدی در هفته‌های آتی ضروری خواهد بود، زیرا واکنش تایید شده به این سطوح مقاومت نشان‌دهنده اولین معیارهای بهبود این مسیر طولانی و دشوار پیش رو است.

بازدهی 107 درصدی دارایا در 9 ماه گذشته

اگه میخوای 3 برابر دلار سود کنی شروع کن

🔔 فرصت استثنایی سرمایه گذاری

سرمایه گذاری دلاری در دنیای کریپتو

آخرین مقالات منتشر شده

تماس با ما

آدرس: خیابان آزادی، ضلع غربی دانشگاه شریف، کوچه صادقی، پلاک ۲۹، ساختمان پارک علم و فناوری دانشگاه شریف، طبقه 4، واحد 8

دارایا همراه مالی شما

ما بر این باوریم که در شرایط ‏تورمی، سرمایه‌گذاری مزیت نیست بلکه یک ضرورت است. دارایا افتخار می‌کند که به‌عنوان اولین پلتفرم ‏کپی‌تریدینگ ایرانی، راهی مطمئن برای سرمایه‌گذاری آسان ایجاد کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دارایا می‌باشد.