بازدهی 107 درصدی دارایا در 9 ماه گذشته

اگه میخوای 3 برابر دلار سود کنی شروع کن

🔔 فرصت استثنایی سرمایه گذاری

سرمایه گذاری دلاری در دنیای کریپتو

تحلیل هفتگی: شکستن 20 هزار دلار، شرط خرید بیت‌کوین

تحلیل تکنیکال تریدرهای دارایا (هفته سوم شهریور)

weekly crypto news

از زیر و بم کریپتو با خبر شوید!

شکستن 20 هزار دلار شرط ورود به پوزیشن لانگ

تحلیلگر:  محمد شهابی

رمزارز:  BTC

تایم فریم:  4 ساعته

بنظر میرسه پس از برخورد به ناحیه 23 هزار دلار، احتمالا ما میتونیم پس از یک رنج خسته کننده دوباره کف 19 هزار رو لمس کنیم. برای اینکه بخوایم وارد پوزیشن لانگ بشیم و به سمت سقف مشخص شده حرکت کنیم لازمه که بیت کوین پس از برخورد به 19 هزار ناحیه 20 هزار رو به سمت بالا بشکنه و یه سقف جدید تشکیل بده .


بیت‌کوین در راه 27 هزار دلار

تحلیلگر:  عمار عبادی

رمزارز:  BTC

تایم فریم:  4 ساعته

حرکت صعودی هفته گذشته بیت‌کوین باعث تشکیل یک الگویQM که یه الگوی برگشتی است شده بود که انتظار اصلاح به محدوده 20 هزار را داشتیم اما نه اینقدر شارپ! برای هفته پیش رو با توجه به تکمیل این الگو و واگرایی مثبتی که دارد انتظار کف‌سازی در این محدوده و شروع حرکت به سمت 27 هزار را دارم، تثبیت زیر 18 هزار این تحلیل را فیلد میکند.


مقاومت بتنی بر سر بیت‌کوین

تحلیلگر:  Persian_TA

رمزارز:  BTC

تایم فریم:  8 ساعته

بعد از انتشار نرخ تورم آمریکا بیت‌کوین برای چهارمین بار از ترند نزولی نارنجی رنگ خودش به سمت پایین ریجکت شد و الان مهمترین حمایتی که در تایم فریم روزانه داریم 19900 و 18700 خواهد بود.فکر میکنم بیت کوین میتونه اینجا به مدت 10 تا 15 روز رنج بزنه و بعد مشخص کنه که به کدوم سمت میخواد حرکت کنه و اگه حمایت 18700 از دست بره باید منتظر یه کف جدید حوالی 17 16 هزار باشیم ولی اگر ترند نزولی نارنجی رنگ به بالا بریک بشه، میتونیم 24700 و 28300 را هم ببینیم.


رشد ENS تا 17.5 دلار

تحلیلگر:  پدرام برقعی

رمزارز:  ENS

تایم فریم:  روزانه

این رمزارز پس از اینکه روند نزولی خودش رو با بریک اوت پایان داد، در حال حاضر به محدوده ترندی که شکونده پولبک داشته که این محدوده تلاقی پیدا کرده با محدوده گپ البروکسش و تاچ بیس لاین ایچیموکو و کانورژن لاینش و در حال حاضر تونسته بالای محدوده EMA20 خودش رو نگه داره و واکنش قوی ای نشون بده و میتونه تا محدوده تارگت اول 17.50 به رشد خودش ادامه بده.


سراشیبی قیمت در انتظار بیت‌کوین

تحلیلگر:  مصطفی کرامت

رمزارز:  BTC

تایم فریم:  4 ساعته

همونطور که انتظار داشتیم بعداز انتشار CPI آمریکا، بیت‌کوین طبق سناریوی آبی رنگ پیش رفت و تارگت یک و دو رو تاچ کرد و در حال حاضر زیر ناحیه 20500 که تارگت دوم بود در حال رنج زدن است.

طبق تحلیل من، در هفته آینده بیت کوین خودش رو به سطح 19300 تا 19500 خواهد رسوند و در کل این روند صعودی اخیر، اصلاح حرکت نزولی که از 25 هزار شکل گرفت میبینم و متصورم که بیت کوین میتونه به نواحی زیر 17 هزار هم برسه.

بازدهی 107 درصدی دارایا در 9 ماه گذشته

اگه میخوای 3 برابر دلار سود کنی شروع کن

🔔 فرصت استثنایی سرمایه گذاری

سرمایه گذاری دلاری در دنیای کریپتو

آخرین مقالات منتشر شده

تماس با ما

آدرس: خیابان آزادی، ضلع غربی دانشگاه شریف، کوچه صادقی، پلاک ۲۹، ساختمان پارک علم و فناوری دانشگاه شریف، طبقه 4، واحد 8

دارایا همراه مالی شما

ما بر این باوریم که در شرایط ‏تورمی، سرمایه‌گذاری مزیت نیست بلکه یک ضرورت است. دارایا افتخار می‌کند که به‌عنوان اولین پلتفرم ‏کپی‌تریدینگ ایرانی، راهی مطمئن برای سرمایه‌گذاری آسان ایجاد کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دارایا می‌باشد.