بازدهی 107 درصدی دارایا در 9 ماه گذشته

اگه میخوای 3 برابر دلار سود کنی شروع کن

🔔 فرصت استثنایی سرمایه گذاری

سرمایه گذاری دلاری در دنیای کریپتو

بازار خرسی تمام شده است؟

تحلیل داده‌های درون شبکه (هفته دوم آبان)

وضعیت کلی بیت‌کوین

بیت کوین این هفته پس از چندین ماه کم نوسان، به بالای سطح روانی 20 هزار دلار بازگشت و از پایین ترین سطح خود یعنی 19,215 دلار تا 20,961 دلار معامله شد و پس از تثبیت در یک محدوده صعودی فشرده از اوایل سپتامبر، این اولین حرکت مهم در چند ماه اخیر است.

weekly crypto news

از زیر و بم کریپتو با خبر شوید!

نقطه حساس برای مارکت

در شرایط فعلی محدوده قیمت‌ها بین دو سطح محدود شده است:

Realized Price: معیاری که می تواند به عنوان میانگین قیمت خرید هر سکه برای بازار در نظر گرفته شود. زمانی که قیمت لحظه ای کمتر از این معیار باشد، بازار کل را می توان با زیان تحقق نیافته در نظر گرفت.

باند پایین: Mayer Multiple صرفاً نسبت بین قیمت و 200D-SMA است، مدلی که به طور گسترده در تحلیل های مالی قدیمی مشاهده می شود و به اندازه‌گیری شرایط بیش از حد و کم‌خرید کمک می‌کند.

شایان ذکر است، این الگو در بازار نزولی فعلی تکرار شده است، به طوری که پایین ترین سطح ژوئن در زیر هر دو مدل به مدت 35 روز معامله می شود. بازار در حال حاضر به سطح زیرین Realized Price در 21,111 دلار نزدیک می شود، جایی که شکستن بالاتر از آن نشانه قابل توجهی از قدرت خواهد بود.

معیار Supply in Profit

معیار درصد عرضه در سود را می توان برای ایجاد حالت‌های متمایز از هر چرخه بازار استفاده کرد:

رضایت (سود-سلطه): وقتی یک روند صعودی در جریان است، درصد عرضه در سود از 80% فراتر می رود.

نارضایتی (زیان-غلبه): در بازار نزولی، زمانی که یک دوره طولانی کاهش ارزش قیمت باعث می‌شود سهم عرضه در ضرر غالب شود (درصد عرضه در سود < 55٪).

گذار (تعادل سود و زیان): دوره های گذار بین دو شرایط قبلی که در آن درصد عرضه در سود بین 55 تا 80 درصد باقی می ماند.

در حال حاضر، درصد عرضه در سود 56 درصد است که نشان می‌دهد بهبود اخیر قیمت بالای 20 هزار دلار در پایین‌ترین حد فاز انتقالی قرار دارد و نشان می‌دهد که توزیع مجدد قابل ملاحظه‌ای زیر 20 هزار دلار تا به امروز رخ داده است.

جمع بندی و نتیجه‌گیری

  • در حالی که بیت‌کوین به دنبال ایجاد کف قیمتی است قیمت متوازن (16.5 هزار دلار) و قیمت واقعی (21.1 هزار دلار) به ایجاد محدوده کمک کرده‌اند.
  • بخشی از عرضه که تاکنون تغییر کرده و مجدداً قیمت گذاری شده است، قابل توجه است(اگرچه از نظر بزرگی در مقایسه با پایین‌ترین قیمت 19-2018 کمتر است.) و شاید مرحله دیگری از توزیع مجدد برای آزمایش عزم سرمایه‌گذار مورد نیاز باشد.
  • با بررسی سود/زیان تحقق نیافته و تحقق یافته متوجه می‌شویم که تعادل شکننده اما سازنده‌ای بین عرضه و تقاضا در بازار وجود دارد. با این حال، این شبکه هنوز هجوم متقاعد کننده ای از تقاضای جدید را تجربه نکرده است و با وجود نکته های مثبت، در شرایط فعلی به نظر نمی رسد که هنوز انتقال بازار خرسی به گاوی شکل گرفته باشد.

بازدهی 107 درصدی دارایا در 9 ماه گذشته

اگه میخوای 3 برابر دلار سود کنی شروع کن

🔔 فرصت استثنایی سرمایه گذاری

سرمایه گذاری دلاری در دنیای کریپتو

آخرین مقالات منتشر شده

تماس با ما

آدرس: خیابان آزادی، ضلع غربی دانشگاه شریف، کوچه صادقی، پلاک ۲۹، ساختمان پارک علم و فناوری دانشگاه شریف، طبقه 4، واحد 8

دارایا همراه مالی شما

ما بر این باوریم که در شرایط ‏تورمی، سرمایه‌گذاری مزیت نیست بلکه یک ضرورت است. دارایا افتخار می‌کند که به‌عنوان اولین پلتفرم ‏کپی‌تریدینگ ایرانی، راهی مطمئن برای سرمایه‌گذاری آسان ایجاد کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دارایا می‌باشد.