بازدهی 107 درصدی دارایا در 9 ماه گذشته

اگه میخوای 3 برابر دلار سود کنی شروع کن

🔔 فرصت استثنایی سرمایه گذاری

سرمایه گذاری دلاری در دنیای کریپتو

تاثیر اخبار سقوط FTX همچنان ادامه دارد!

تحلیل داده‌های درون شبکه (هفته چهارم آبان)

وضعیت کلی

بازار در این هفته به تثبیت ادامه داد و از بالاترین قیمت 17,036 دلاری در اوایل هفته، در 16,248 دلار بسته شد که یکی از پایین‌ترین قیمت‌های پایانی چرخه است.

weekly crypto news

از زیر و بم کریپتو با خبر شوید!

خروج سکه‌ها از صرافی‌ها

همانطور که در نسخه هفته گذشته پوشش دادیم، خروجی‌ها از صرافی‌ها و کیف پول‌های سرمایه‌گذاران تقریباً در مقیاس تاریخی بوده است، چون دارندگان BTC به دنبال امنیت در حفظ و نگهداری سرمایه خود هستند. در نتیجه، خالص خروج 30 روزه کل موجودی های مبادله ای به بالاترین حد خود برای جریان های خروجی این هفته رسیده است.

در حال حاضر 172.7 هزارک بیت کوین در ماه از صرافی ها خارج می شود.

افزایش بی‌سابقه تراکنشات

مجموع تراکنش‌های تایید شده نیز طی دو هفته گذشته افزایش یافته و به بالاترین سطح چند ماهه خود یعنی 246 هزار تراکنش تایید شده در روز رسیده است. از این مجموع، حدود 29.2 درصد مربوط به نقل و انتقالات برداشت ارز (77.1 هزار برداشت) و 18.2 درصد مربوط به واریز ارز (48.1 هزار) بوده است.

فعالیت مشکوک نهنگ‌ها

روندی که در مراحل بعدی بازار نزولی 2018-19 قابل مشاهده است، افزایش در میانگین حجم ورودی به صرافی‌هاست. به عبارت دیگر، میانگین اندازه سپرده در تمام صرافی‌های اصلی بر حسب دلار افزایش می‌یابد، زیرا بازار یک چرخه را تشکیل می‌دهد. این در تمام صرافی‌های اصلی از جمله Binance، Bitfinex، Coinbase، Gemini و Kraken وجود دارد.

روند مشابهی از اواخر ماه مه پس از فروپاشی پروژه LUNA-UST اعمال شده است. این نشان می دهد که به طور کلی، افزایش خالص سپرده های بزرگتر در 6 ماه گذشته وجود داشته است. این نشان می‌دهد که نهادهایی مانند نهنگ‌ها، مؤسسات و شرکت‌های تجاری تسلط بیشتری بر سپرده‌های ارزی داشته‌اند.

چهارمین میزان ضرر تحقق یافته در تاریخ کریپتو:

نمودار زیر میزان سود یا ضرر افراد را نشان میدهد. در این هفته با 1.45 میلیارد دلار ضرر تحقق یافته مواجه شدیم و با یکی از بزرگترین میزان ضررها در چرخه 2020-22 روبه‌رو هستیم. (چهارمین میزان ضرر بزرگ در تاریخ)

سودهای نسبتاً ناچیز 83 میلیون دلاری نیز رخ داد که نشان می‌دهد در حال حاضر بیشترین حجم خرج شده از سرمایه‌گذاران در چرخه جاری تامین می‌شود و حجم بسیار کمی از سکه‌های دوره‌های قبلی در حال معامله است.

جمع بندی و نتیجه‌گیری

  • روند دیتاهای درون شبکه نشان می دهد که تاثیر اخبار سقوط FTX همچنان ادامه دارد و اعتماد سرمایه گذاران را ناپایدار کرده است.
  • مجموع تراکنش‌های تایید شده نیز طی دو هفته گذشته افزایش یافته و به بالاترین سطح چند ماهه خود رسیده است.
  • در بسیاری از معیارها که رفتار سرمایه‌گذاران بلندمدت بیت‌کوین را توصیف می‌کنند، چندین مورد نشان می‌دهند که حجم مخارج و سرمایه‌گذاری غیر ضروری در حال انجام است.
  • گروه نهنگ در حال حاضر در حالت توزیع خالص قرار دارد و بین 5 تا 7 هزار بیت کوین اضافی را به صرافی ها ارسال می کند.

بازدهی 107 درصدی دارایا در 9 ماه گذشته

اگه میخوای 3 برابر دلار سود کنی شروع کن

🔔 فرصت استثنایی سرمایه گذاری

سرمایه گذاری دلاری در دنیای کریپتو

آخرین مقالات منتشر شده

تماس با ما

آدرس: خیابان آزادی، ضلع غربی دانشگاه شریف، کوچه صادقی، پلاک ۲۹، ساختمان پارک علم و فناوری دانشگاه شریف، طبقه 4، واحد 8

دارایا همراه مالی شما

ما بر این باوریم که در شرایط ‏تورمی، سرمایه‌گذاری مزیت نیست بلکه یک ضرورت است. دارایا افتخار می‌کند که به‌عنوان اولین پلتفرم ‏کپی‌تریدینگ ایرانی، راهی مطمئن برای سرمایه‌گذاری آسان ایجاد کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دارایا می‌باشد.