بررسی و مقایسه انواع مختلف عرضه اولیه ها در کریپتو

IDO (Initial Dex Offering):  عرضه اولیه صرافی غیرمتمرکز

 عرضه اولیه دیفای (DeFi) که توسط یک صرافی غیرمتمرکز به نمایندگی از تیم توسعه انجام می‌شود.چیزی که این روز ها زیاد میبینیم و از بازدهی و امنیت نسبتا خوبی برخوردارن.

  : ICO (Initial Coin Offering)عرضه اولیه سکه  

عرضه اولیه سکه که توسط استارت‌آپ یا توسعه‌دهندگان آن توکن انجام می‌شود. بازدهی خیلی خوبی میتونن داشته باشن اما اگر واقعی باشند و به قصد کلاهبرداری نیامده باشند.

IEO (Initial Exchange Offering):  عرضه اولیه صرافی  

عرضه اولیه صرافی که توسط یک صرافی متمرکز به نمایندگی از تیم توسعه انجام می‌شود و معمولا از اعتبار بالایی برخوردارن چون توسط یک صرافی معتبر بررسی شده اند.

IFO (Initial Farm Offering):  عرضه اولیه فارم

در عرضه اولیه فارم، کاربران اغلب از طریق صرافی های غیرمتمرکز تامین سرمایه و بودجه لازم برای راه‌اندازی پروژه‌‌ها یا توسعه پلتفرم‌های امور مالی غیرمتمرکز را انجام می‌دهد.

IAO (Initial Application Offering):  عرضه اولیه اپلیکیشن

این نوع از عرضه اولیه ها از اپلیکیشن های معتبری مثل کیف پول ها استفاده میکنند . با اینکه بخشی خیلی کمی از عرضه اولیه هارو شامل میشن اما از اعتبار بالایی برخوردار هستند.

ثبت نام سبد جدید

توی بازار ریزشی هم سود کن!

ثبت نام سبد جدید

توی بازار ریزشی هم سود کن!

آخرین مقالات منتشر شده

تماس با ما

آدرس: خیابان آزادی، ضلع غربی دانشگاه شریف، کوچه صادقی، پلاک ۲۹، ساختمان پارک علم و فناوری دانشگاه شریف، طبقه 4، واحد 8

دارایا همراه مالی شما

ما بر این باوریم که در شرایط ‏تورمی، سرمایه‌گذاری مزیت نیست بلکه یک ضرورت است. دارایا افتخار می‌کند که به‌عنوان اولین پلتفرم ‏کپی‌تریدینگ ایرانی، راهی مطمئن برای سرمایه‌گذاری آسان ایجاد کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دارایا می‌باشد.