بازدهی 107 درصدی دارایا در 9 ماه گذشته

اگه میخوای 3 برابر دلار سود کنی شروع کن

🔔 فرصت استثنایی سرمایه گذاری

سرمایه گذاری دلاری در دنیای کریپتو

آپدیت مرج اتریوم، شاهکار مهندسی در صنعت بلاک‌چین

تحلیل داده‌های درون شبکه (هفته چهارم شهریور)

آپدیت مرج: شاهکار مهندسی

هفته‌ای که گذشت شاهد انجام شدن موفقیت آمیز یکی از چشمگیرترین شاهکارهای مهندسی در صنعت بلاک چین(مرج اتریوم) بودیم.

تغییر مکانیسم اجماع از Proof-of-Work (PoW) به Proof-of-Stake (PoS)، در نقشه راه اتریوم بوده است و از زمان پیدایش به طور فعال روی آن کار شده است، به طوری که نقطه عطف قابل توجهی برای این پروژه است.

در نمودار زیر ما به وضوح می‌توانیم  پایان احتمالی تغییر از PoW به PoS با دقت مهندسی شده را ببینیم که یک بلاک برای 12 ثانیه‌ای ثابت دارد.

فروش گسترده  اتریوم

بازار عملاً تمام سودهای حاصل از اواسط جولای را پس داده است. چنین فروشی نتیجه عوامل متعددی است که از جمله آنها می توان به سودجویی معامله گران پس از عملکرد خوب اخیر اتریوم  اشاره کرد. اتریوم به‌عنوان یکی از معدود دارایی‌هایی که در ماه‌های اخیر در شرایط حاکم بر اقتصاد کلان عملکرد خوبی داشتند، جای تعجب نیست که در جایی که سود در دسترس بود، سود برداشت شود که این فرایند با ریزش قیمت برای اتریوم همراه بود.

weekly crypto news

از زیر و بم کریپتو با خبر شوید!

عملکرد شبکه

ما می‌توانیم عملکرد کل شبکه را با استفاده از معیار نرخ مشارکت، که نسبت بین تعداد بلاک‌هایی که با موفقیت تولید شده‌اند (یعنی از دست نرفته‌اند) و کل شیار‌های موجود اندازه‌گیری کنیم.

منحنی آبی زیر میزان مشارکت اندازه گیری شده برای هر دوره را نشان می دهد و به طور کلی بالاتر از 96٪ است.

 منحنی قرمز میانگین روزانه را نشان می‌دهد که به طور مداوم به 99%+ مشارکت رسیده است، به‌ویژه از زمان قیمت بازار ATH در نوامبر 2021.

پایان کار POW

پایان دوره اثبات کار اتریومPOW با کاهش فوری سختی استخراج به صفر پس از آپدیت مشخص شد. این فرایند آنی بود، بدون دوره‌ای از کار افتادگی، و نه هیچ گونه تنظیمات سختی. 

درآمد ماینرهای PoW به طور چشمگیری از بین رفته است و تعداد زیادی از پردازنده‌های گرافیکی و دستگاه های استخراج ASIC به دنبال کارهای جدیدی هستند.

وضعیت اعتبارسنج های اتریوم

اتریوم در حال حاضر بیش از 429.6 هزار اعتبارسنج فعال در شبکه دارد. نمودار زیر 6 ماه گذشته را نشان می‌دهد، جایی که می‌توان مشاهده کرد. بیش از 11.36 هزار اعتبار سنج تنها در ماه سپتامبر آنلاین شده اند، که نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران روه به افزایش است زیرا چالش های فنی ادغام خطرات را از بین می برند.

جمع بندی و نتیجه گیری

مرج اتریوم یکی از چشمگیرترین شاهکارهای مهندسی در صنعت بلاک چین تا کنون بود. سالها تحقیق، توسعه و استراتژی اختصاصی در حال حاضر گرد هم آمدن تا این اپدیت با موفقیت هرچه بیشتر سپری شود.

طبق تحلیل آنچین در حال حاضر معیارهای جدید زیادی برای کاوش و توصیف مکانیسم اجماع جدید و عملکرد دومین دارایی بزرگ کریپتو دارد. از این میان، حرکت عرضه جدید از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا تنش و نیروهای بازار بین اعتبارسنج‌های جدیدی که آنلاین می‌شوند (که باعث افزایش انتشار می‌شوند) و هزینه تراکم شبکه از طریق EIP1559 به سمت یک عرضه تورمی یا کاهش‌دهنده ETH متمایل است.

بازدهی 107 درصدی دارایا در 9 ماه گذشته

اگه میخوای 3 برابر دلار سود کنی شروع کن

🔔 فرصت استثنایی سرمایه گذاری

سرمایه گذاری دلاری در دنیای کریپتو

آخرین مقالات منتشر شده

تماس با ما

آدرس: خیابان آزادی، ضلع غربی دانشگاه شریف، کوچه صادقی، پلاک ۲۹، ساختمان پارک علم و فناوری دانشگاه شریف، طبقه 4، واحد 8

دارایا همراه مالی شما

ما بر این باوریم که در شرایط ‏تورمی، سرمایه‌گذاری مزیت نیست بلکه یک ضرورت است. دارایا افتخار می‌کند که به‌عنوان اولین پلتفرم ‏کپی‌تریدینگ ایرانی، راهی مطمئن برای سرمایه‌گذاری آسان ایجاد کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دارایا می‌باشد.